Aracınızı ABC Filo ile kiralamanız halinde birçok avantajdan ayrıcalıklı olarak faydalanmaya başlarsınız.

Periyodik Bakım Hizmeti
Periyodik bakım işlemleri kiralama hizmetine dahildir. Araçlarınızın periyodik bakım zamanı geldiğinde, ABC Filo’yu aramanız yeterlidir. ABC Filo, araç güvenliğiniz için tüm periyodik bakım işlemlerini markaların yetkili servislerinde gerçekleştirir.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı
Kullandığınız araçlardaki sürüş güvenliğinin korunması ABC Filo için önemlidir. Bu sebeple ABC Filo, tüm bakım ve onarım işlemlerinde, anlaşmalı özel hasar onarım merkezlerinde orijinal yedek parça kullanılmasını sağlar.

Hasar Yönetimi ve 7/24 Acil Yardım Hattı
ABC Filo ile kiraladığınız araçların hasar yönetimi ABC Filo tarafından gerçekleştirilir. Hasar ihbarı ve acil durumlarda +90 312 278 38 38 numaralı hattı arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde konaklama, seyahate devam, tıbbi yardım vb. hizmetlerden yararlanma imkânı bulursunuz.

İkame Araç Hizmeti
Aracınızın bakım ve onarımı süresince, sözleşmenizde belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanırsınız. ABC Filo’da ikame araç hizmetleri ülke genelinde, kiraladığınız araçların muadili araçlar ile sunulur.

Lastik Değişim Hizmeti
ABC Filo yalnızca, araçlarınızın teknik verilerine uygun özelliklerde, güvenilir markaların lastiklerini kullanır. Kiralanan her araçta, 50.000 km’de 1 takım (4 adet) dört mevsim lastik değişimi uygulanır. Kiralama süresi boyunca ayrıca, 1 takım (4 adet) kış lastiği verilir. Lastik değişimleri size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştirilir ve lastiklerinizin uygun koşullarda muhafazası için lastik otel hizmetinden faydalanılır.

Kesintisiz Kasko Güvencesi
ABC Filo ile kiraladığınız her bir araca özel ve kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz kasko güvencesi sağlanır.

Ek Teminat
ABC Filo, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları da teminat altına alır.

Zahmetsiz Filo Yönetimi
Araçlarınızı ABC Filo’dan kiraladığınızda, filonuzun yönetimi ile ilgilenecek ek bir insan kaynağına ihtiyaç kalmaz. Aracınız ile ilgili tüm operasyonel işlemleri ABC Filo sizin yerinize gerçekleştirir. Kiralama süresi boyunca araç muayene tarihlerinizi takip eder ve zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir. Araçlarınızın Zorunlu Trafik Sigortasını takip eder, araçlarınızın sigortasını yaparak size ulaştırır. Dilerseniz ek hizmet olarak, kapıdan kapıya servis hizmeti de alabilirsiniz.

FİLO KİRALAMA TALEPLERİNİZ İÇİN BİZE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ULAŞIN.
FİYAT TEKLİ AL
TELEFON

+90 312 278 38 38 – 114
+90 553 278 38 38

abcoto.com.tr'yi incelemek için tıklayınız.
ABC Peugeot