Abc Peugeot sektördeki 50 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine modern, yenilikçi bir yapıyla hizmet vermektedir. Abc grubunun ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu anlayışıyla sektör tecrübesine 2007 Haziran ayında faaliyete geçirdiği Abc Peugeot Plaza ile devam etmekte olup ayrıca Peugeot Araç Kiralama ile sektörde daha hızlı yol almaktayız.

16.000 m²’lik Dünya’nın en büyük Peugeot plazasında satış, servis, yedek parça, ikinci el ve sigorta hizmetleri en gelişmiş teknolojiler aracılığı ile sunulmaktadır. 9.000 m²’ye ulaşan servisimizde satış sonrası hizmetleri geniş ve konforlu bir ortamda sunuyoruz. Stok sıkıntısı yaşamadan, her türlü yedek parça ve aksesuarı markamızda müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Abc Peugeot dürüst, iş ahlakına uygun profesyonel ve tarafsız bir yaklaşımla sürdürdüğü çalışmalarıyla sektörün güvenilir kuruluşlarından biri olarak haklı bir üne sahiptir. Sizleri Peugeot markasının gücüne ve ABC “Aidiyet, Birliktelik, Ciddiyet” markasının hizmet kalitesine davet ediyoruz.

 “ABC ayrıcalığını yakından tanımanız için sizleri de Plaza’mıza bekliyoruz…”

FİLO KİRALAMA TALEPLERİNİZ İÇİN BİZE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ULAŞIN.
FİYAT TEKLİ AL
TELEFON

+90 312 278 38 38 – 114
+90 553 278 38 38

abcoto.com.tr'yi incelemek için tıklayınız.
ABC Peugeot